I Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Hrubieszów w Moniatyczach

17 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w I Lekkoatletycznych Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminy Hrubieszów, zdobywając liczne miejsca na podium, w tym kilka złotych medali. 
🏃‍♀️ I Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Hrubieszów – wyniki:
🥇 Klaudia, kl. VI – 1. miejsce w biegu na 200 m
🥇 Klaudia , kl. VI – 1. miejsce w skoku w dal
🥈 Patrycja, kl. VII – 2. miejsce w biegu na 200 m
🥈 Maja, kl. VII – 2. miejsce w skoku w dal
🥉 Wiktoria, kl. VI – 3. miejsce w rzucie piłką lekarską
🥉 Klaudia, kl. VIII – 3. miejsce w biegu na 60 m
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy i osiągniętych wyników. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Opracowała: K. Kasprowicz

Pasek narzędzi ułatwień dostępu