Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły oraz rodzicom, słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech nadchodzące letnie dni będą czasem odpoczynku, niezapomnianych przygód, rozwijania pasji oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
Życzymy Wam pięknych wakacji, wielu powodów do uśmiechu i samych wspaniałych wspomnień!
☀️🌊🚴♀️📚🌻
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły