Mikołajki

W dniach 5-6 XII 2018  r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W związku z ogromem pracy Święty Mikołaj i jego pomocnica zawitali do podopiecznych Oddziałów Przedszkolnych nieco wcześniej, bo już 05. 12. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały prezenty. Najmłodsi wychowankowie naszej szkoły zaśpiewali Mikołajowi świąteczne piosenki. Pozostałe dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej Upominki pełne słodyczy, maskotek sprawiły, że dzieci w tych dniach były wesołe i uśmiechnięte. 

W ramach Mikołajek klasy I-III pojechały 06.12. do kina na film “Świąteczna paczka, natomiast kasy starsze wręczyły sobie upominki na drodze losowania Dziękujemy serdecznie i z niecierpliwością będziemy czekać do następnego spotkania za rok. 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.