Jasełka

W dniu 20.12.2019 od godz. 8.00 w naszej szkole obchodzone były Jasełka. W uroczystości udział brali wszyscy uczniowie naszej placówki.  W tym roku przedstawienie uświetnione było obecnością Wójta Gminy Hrubieszów, pana Tomasza Zająca, Sołtysa Szpikołos, pana Dariusza Kościuka, Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich, pani Haliny Najczuk, oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Młodych aktorów przyszli obejrzeć także rodzice, babcie i dziadkowie. Po części artystycznej przygotowanej przez p. Ewę Mielniczuk i p.  Agatę Koziej nastąpiły życzenia i przemówienie gości i pana dyrektora. Potem wszyscy obecni podzielili się opłatkiem i zasiedli do klasowych Wigilii. 

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz życzyć wszystkim członkom społeczności szkolnej zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery i udanej zabawy sylwestrowej. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu