Wyjazd do Ogrodu Zoologicznego

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły w dniu 24 czerwca pojechali na wycieczkę. Miejscem docelowym był Ogród Zoologiczny w Zamościu,
oraz sala zabaw. Celem wycieczki była bezpośrednia obserwacja zwierząt egzotycznych. Pogoda i humory wszystkich uczestników wycieczki były wyśmienite. Dzieci odwiedziły także restaurację McDonald’s by zjeść posiłek, po czym udały się do sali zabaw „Jaś i Małgosia”. Przedszkolakom opiekę i wspólną zabawę zapewniały p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska, oraz p. Anna Burda.  „Smerfy„ i „Biedronki” w czasie wyjazdu zachowywały się wzorowo, wycieczka bardzo im się podobała, o czym świadczyły częste uśmiechy na ich buziach. A Wakacje coraz bliżej….

Opracowała: A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.