Zbiórka zabawek

W naszej szkole od  29.11.2021r. do 04.12.2021r. odbywała się zbiórka w ramach akcji „Dzieciaki – Słodziaki kochają pluszaki” zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie.  Celem akcji zorganizowanej w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski było zebranie zabawek, pluszaków, gier, słodyczy oraz przyborów szkolnych. Zebrane dary zostały przekazane Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej
w Hrubieszowie, który przekazał je w formie paczek dzieciom z ubogich rodzin z terenu miasta Hrubieszów.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję!

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.