„Dziadkowie to Ci, którzy mają srebrne włosy i złote serca…”

Styczeń jest ważnym miesiącem nie tylko z tego powodu, że wprowadza nas w kolejny rok. Jest to także czas, w którym obchodzimy święto rodziców naszych rodziców, czyli Babć i Dziadków. Święta te przypadają kolejno 21 Stycznia i 22. Stycznia.  

Utrzymująca się sytuacja epidemiczna uniemożliwiła nam obchodzenie tych bardzo ważnych świąt w tradycyjny sposób, jednak wszyscy uczniowie pamiętali o swoich najbliższych. Dzieci samodzielnie, lub pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały  kwiaty, serduszka, szklane i porcelanowe lampiony, laurki, kapcie. Przedmioty te wykonane z papieru lub innych tworzyw miały jeden tylko cel- Pokazać Babciom i Dziadkom, że wnuki o nich pamiętają i bardzo je kochają.  

Oprócz wykonania przeróżnych upominków  dzieci uczyły się wierszy i piosenek związanych tematycznie z obchodzonymi świętami.  Mamy nadzieję, że moment wręczania Dziadkom prezentów był bardzo miły i wniósł nieco radości w tym trudnym czasie.  

Dziadkowie i Babcie życzymy Wam wielu lat życia i dużo serdeczności. 

Opracowała: A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.