„Kręcimy lizaki…”- Wyjazd do Manufaktury Słodyczy

Wycieczki w naszej szkole organizowane są również dla najmłodszych uczniów. 12. 04.2022r „Smerfy” i „Biedronki” pojechały do Zamościa.

 Pierwszym przystankiem na trasie wycieczki była Manufaktura Słodyczy „Tęcza”, w której dzięki uprzejmości pracownic dzieci miały okazję zamienić się w cukierników i własnoręcznie wykonać lizaki z masy cukrowej. Po słodkich i pachnących warsztatach przyszła pora na posiłek. Następnie dzieci mogły „poszaleć” na zjeżdżalniach i basenach pełnych kulek w sali zabaw. Opiekę dzieci w trakcie wyjazdu zapewniały
p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska, oraz p. Barbara Czupryńska

Zarówno humory jak i pogoda dopisały wszystkim  zatem… pora przygotowywać następną wycieczkę…

Opracowała: A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu