Dzień Edukacji Narodowej

  „Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”. 

 Janusz Korczak

W trakcie roku szkolnego obchodzimy wiele świąt i uroczystości, ale jedno z nich ma dla nas szczególne znaczenie.
14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas VII-VIII. Uczniowie w ten sposób chcieli podziękować nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. Podczas akademii nie zabrakło również dawki dobrego humoru, ponieważ uczniowie przygotowali typy uczniowskie według klasyfikacji Gargamela. Był Ważniak, Łasuch, Poeta, Gargamel a nawet Papa Smerf oraz wiele innych Smerfów, które idealnie odegrały swoją rolę.  

Akademię przygotowały p. Aneta Danilczuk oraz p. Klaudia Kasprowicz. O oprawę muzyczną zadbał p. Łukasz Czupryński.  

Samorząd Uczniowski obdarował nauczycieli oraz pracowników szkoły drobnymi upominkami. Do życzeń dołączyła się Rada Rodziców oraz
Koło Gospodyń Wiejskich w Szpikołosach.  

Na koniec pan Dyrektor Krzysztof Czupryński wręczył Nagrody Dyrektora Szkoły.  

 

Życzymy dużo radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów zawodowych! 

Opracowała: K. Kasprowicz 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu