Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt

„Możemy człowieka ocenić po tym jak traktuje zwierzęta” Immanuel Kant     

Uczniowie, rodzice oraz pracownicy naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że los potrzebujących zwierząt nie jest im obojętny. W październiku, który obchodzony jest jako miesiąc dobroci dla zwierząt, w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę dla Chełmskiego Schroniska dla Zwierząt. Chłopcy z klasy 8 pomogli posortować dary oraz je spakować. Następnie przekazaliśmy 18kg karmy suchej, 24 puszki karmy mokrej, koce, smycze i zabawki dla psów. Pracownicy schroniska wręczyli naszej szkole podziękowanie za wsparcie potrzeb ich czworonożnych przyjaciół.


Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu