Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły obchodziły swoje święto –  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  W tym dniu sale przedszkolne wypełnione były dziecięcym śmiechem, tańcem i muzyką.

W grupie dzieci 3-4 letnich- u „Krasnoludków” nie zabrakło zabaw przy muzyce. Kolejną atrakcją było malowanie twarzy oraz tatuaże.

W grupie „Biedronek” natomiast dzieci rozmawiały na temat zalet bycia przedszkolakiem. Zastanawiały się również, za co lubią swoje przedszkole. Owocem tych działań były piękne prace plastyczne, zaprezentowane na zbiorczym plakacie- „Dzień Przedszkolaka. Za co lubię przedszkole? „ Kolejnym etapem obchodów tego święta były wspólne zabawy integracyjne przy muzyce wybranej przez dzieci.

W trakcie dnia  nasi najmłodsi uczniowie mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia w okolicznościowej fotobudce. O poczęstunek dla obu grup zadbali Rodzice naszych przedszkolaków, za co serdecznie dziękujemy.

 Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale Superprzedszkolaka, jak i drobne upominki. To był dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Opracowały: p. A. Dąbrowska i p. A. Koziej

Pasek narzędzi ułatwień dostępu