“Nauczyciele powinni łączyć autorytet z ciepłem,
otwartością i pewnością siebie”.

– Carolyn Boyes

Dnia 13 października w naszej szkole obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Uczennice klas 4, 5 i 6 pod kierunkiem nauczycieli: Magdaleny Okońskiej oraz Łukasza Czupryńskiego przygotowali humorystyczną część artystyczną. Podziękowali nauczycielom występem za pracę, empatię i trud włożony w ich wychowanie. Dopełnienie całości stanowiła, jak zawsze, wyjątkowa dekoracja przygotowana przez panią Annę Rapę.

Samorząd Uczniowski przygotował serdeczne życzenia i wspaniałe upominki dla każdego nauczyciela oraz pracownika szkoły stwarzając wyjątkową atmosferę serdeczności.

Uroczystość uświetniły swoją obecnością panie z KGW w Szpikołosach oraz członkowie Rady Rodziców.

Na zakończenie głos zabrał Pan Dyrektor Krzysztof Czupryński, który uhonorował Nagrodami Dyrektora wszystkich pracowników Szkoły.

Opracowała: p. M. Okońska