Dzień Pluszowego Misia w Oddziałach Przedszkolnych

24  Listopada  w Oddziałach Przedszkolnych obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego  Misia.

 W grupie Krasnoludków dzieci w ramach rozwijania spostrzegawczości i sprawności manualnej wykonały pracę plastyczną- układały puzzle z bohaterami tego dnia. Oprócz tego razem z misiem poznawały i utrwalały figury geometryczne.

W grupie Biedronek natomiast   w ramach rozwijania sprawności manualnej dzieci malowały farbami puzzle, które po złożeniu przedstawiały bohaterów  dnia- Misie. Oprócz tego wykonywały również misiowe torby na zakupy . Nie mogło także zabraknąć misiowych piosenek i opasek.  

Za wzorowe sprostanie różnym zadaniom przedszkolaki z obu grup otrzymały pamiątkowe dyplomiki. 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie Misiowego poczęstunku.

Wkrótce nastąpi również  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla Oddziałów Przedszkolnych zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia . Organizatorem konkursu jest p. Agata Koziej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Dnia Pluszowego Misia.

Opracowały: p. A. Koziej i p. A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu