Wizyta Policjantów

W dniu 15.11.2023r w naszej szkole pojawiło się sporo gości. Jednymi z nich byli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Dzięki uprzejmości policjantów uczniowie Oddziałów Przedszkolnych naszej szkoły utrwalili sobie informacje dotyczące bezpieczeństwa pieszego w ruchu drogowym, bezpiecznym zachowaniu w przypadku burzy,  pozycji zapewniającej przetrwanie w czasie ataku psa, stosunku do własności, bezpieczeństwie jakie należy zachować podczas wakacji w  różnych miejscach wypoczynku .

Ponadto w ramach preorientacji zawodowej dzieci dowiedziały się również jakimi cechami powinien wykazywać się przyszły policjant. Spotkanie przebiegło jak zawsze w miłej, przyjemnej atmosferze i zostało zakończone wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Serdecznie dziękujemy za wizytę.

Opracowały: p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu