Dzień Świątecznego Swetra

14 grudnia odbył się po raz pierwszy w naszej szkole Dzień Świątecznego Swetra.  Była to akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski w celu podkreślenia atmosfery świąt, które zbliżają się już do nas wielkimi krokami. Każda chętna osoba mogła tego dnia założyć sweter, bluzę albo bluzkę ze świątecznym akcentem. W naszej szkole w zabawę włączyło się bardzo dużo uczniów, a nawet nauczyciele. Choć pstrokaty sweter z nadrukiem renifera, choinki czy uśmiechniętego bałwana nie należy do najbardziej stylowych elementów garderoby, warto jednak było zrobić wyjątek i dać się ponieść magicznej atmosferze zbliżających się świąt, pokazując przy tym, że nieobce nam są poczucie humoru i dystans do siebie.

Opracowała: K. Kasprowicz