Miś poznaje legendy polskie – Konkurs plastyczny

W dniu 05.01.2024 miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla Oddziałów Przedszkolnych naszej szkoły zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Miś poznaje legendy polskie”.

Cele konkursu to:

– rozwój wyobraźni i kreatywności,

-stworzenie uczniom możliwości odniesienia sukcesu, wzmocnienie wiary we własne możliwości,

– rozwój motoryki małej,

– wdrażanie do tworzenia estetycznej pracy plastycznej, z wykorzystaniem poznanych technik i materiałów plastycznych-  radzenie sobie z oceną innych, sukcesem i porażką

Konkurs organizowany był w dwu kategoriach wiekowych- dzieci 3-4- letnie („Krasnoludki”) i dzieci 6-6- letnie („Biedronki”).  Komisja Konkursu w składzie : p. Gertruda Kasprzak, p. Anna Pałys i p. Żaneta Szuptarska postanowiła przyznać następująco:

Miejsce „Krasnoludki” „Biedronki”
I miejsce Zofia Kirsznik, lat 4 Luiza Jaszek, lat 5
II miejsce Aleksander Skiba, lat 4 Wiktoria Patyjewicz, lat 6
III miejsce Jakub Sagan, lat 4 Zofia Sarzyńska, lat 5
Wyróżnienie Mikołaj Mroczek, lat 4 Maja Gmitruk, lat 6

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Zakup nagród został sfinansowany częściowo przez Radę Rodziców i środki finansowe Samorządu Uczniowskiego.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.

Opracowała: p. A. Koziej