Walentynki

13 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz walentynkowy, na którym sprzedawano kartki walentynkowe, lizaki i pierniczki w kształcie serc.

Natomiast, jak co roku – 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy dla każdego z naszych uczniów.
W tym dniu Samorząd Uczniowski zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (również te własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka znajdującego się na korytarzu szkolnym. Następnie kartki rozdano wszystkim adresatom.

Walentynkowy nastrój udzielił się także naszym przedszkolakom. Dzieci stworzyły piękne prace plastyczne, którym głównym motywem były Walentynki.

W tym dniu społeczność szkolna ubrała się w czerwone elementy garderoby, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na przerwach rozdawali w oddziałach przedszkolnych, klasach 1-3 oraz na korytarzu szkolnym symbol Walentynek, czyli naklejki w kształcie kolorowych serc.
 

 Życzymy wszystkim dużo miłości, nie tylko od święta!  

 

Opracowała: K. Kasprowicz

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu