Konkurs „Palma Wielkanocna”

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczno – techniczny, pt. „Palma Wielkanocna”. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni uczniów, rozwijanie kreatywności i twórczości artystycznej oraz kultywowanie tradycji związanych z obchodami Świąt Wiekanocnych. Adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Na konkurs ogółem wpłynęło 18 prac. Komisja konkursowa w składzie: p. Rapa Anna, p. Trochimowicz Małgorzata i p. Szuptarska Żaneta, oceniła prace w dwóch kategoriach wiekowych: I – III i IV – VIII. Ocenie podlegała zgodność pracy z tematem konkursu, kreatywność, oryginalność, pomysłowość, estetyka oraz dobór środków.

W kategorii klas I – III, nagrody otrzymali:

I miejsce: Kirsznik Oliwia

II miejsce: Biszczak Katarzyna

III miejsce: Borusiewicz Gabriela

W kategorii klas IV – VIII, nagrody otrzymali:

I miejsce: Borusiewicz Wikoria

II miejsce: Wsolak Wojciech

III miejsce: Gulanowski Kacper

Przyznane zostały także wyróżnienia, które otrzymali:

Zając Martyna

Tyburek Klaudia

Pawluk Karolina

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobny upominek za udział za udział.

 

Opracowała: Anna Burda

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu