Dzień Seniora

W kalendarzu jest coraz więcej dni, które są okazją do celebrowania dojrzałego czy starszego wieku. 16 listopada tego roku obchodzony był Dzień Seniora w Naszej Szkole. Jak co roku swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości. Część artystyczna składała się z dwóch etapów. W pierwszym etapie był skecz i prezentacja uzdolnień artystycznych naszych uczniów.
W drugim etapie wdrożone zostały aktywizujące metody działania. Seniorzy i zaproszeni goście brali czynny udział w zabawie stworzonej na wzór programu rozrywkowego, pt.: ,,Jaka to melodia” połączonego z karaoke dla Seniora. Uczestniczący uczniowie stanęli na wysokości zadania pod względem artystycznym jak i organizacyjnym. Wszyscy bawili się doskonale.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.