Dzień Seniora

W kalendarzu jest coraz więcej dni, które są okazją do celebrowania dojrzałego czy starszego wieku. 16 listopada tego roku obchodzony był Dzień Seniora w Naszej Szkole. Jak co roku swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości. Część artystyczna składała się z dwóch etapów. W pierwszym etapie był skecz i prezentacja uzdolnień artystycznych naszych uczniów.
W drugim etapie wdrożone zostały aktywizujące metody działania. Seniorzy i zaproszeni goście brali czynny udział w zabawie stworzonej na wzór programu rozrywkowego, pt.: ,,Jaka to melodia” połączonego z karaoke dla Seniora. Uczestniczący uczniowie stanęli na wysokości zadania pod względem artystycznym jak i organizacyjnym. Wszyscy bawili się doskonale.