„Nadeszły Wakacje…”- Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Kolejny rok szkolny już za nami. W dniu 26. czerwca 2020 r odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 r. W związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym rozdanie dyplomów i świadectw odbyło się w różnych godzinach. Pierwsi rok szkolny zakończyli uczniowie  Oddziałów Przedszkolnych i klas I-III. Nieco później uczniowie klas
IV-VIII. Świadectwa i nagrody oraz listy gratulacyjne i podziękowania zostały wręczone uczniom przez wychowawców klas. Podczas spotkania klasy VIII pan dyrektor Krzysztof Czupryński wygłosił krótkie przemówienie, w którym podziękował Absolwentom za czas spędzony w murach naszej szkoły i życzył sukcesów w przyszłości.  Klasa VIII – teraz już nasi Absolwenci- przygotowała piękną prezentację z podkładem muzycznym, dla wszystkich nauczycieli, a zwłaszcza dla wychowawcy klasy –
p. Magdaleny Okońskiej

Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu i powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej, natomiast wszystkim uczniom i rodzicom spokojnych, pełnych słońca i odpoczynku a przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych Wakacji. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.