„Nadeszły Wakacje…”- Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Kolejny rok szkolny już za nami. W dniu 26. czerwca 2020 r odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 r. W związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym rozdanie dyplomów i świadectw odbyło się w różnych godzinach. Pierwsi rok szkolny zakończyli uczniowie  Oddziałów Przedszkolnych i klas I-III. Nieco później uczniowie klas
IV-VIII. Świadectwa i nagrody oraz listy gratulacyjne i podziękowania zostały wręczone uczniom przez wychowawców klas. Podczas spotkania klasy VIII pan dyrektor Krzysztof Czupryński wygłosił krótkie przemówienie, w którym podziękował Absolwentom za czas spędzony w murach naszej szkoły i życzył sukcesów w przyszłości.  Klasa VIII – teraz już nasi Absolwenci- przygotowała piękną prezentację z podkładem muzycznym, dla wszystkich nauczycieli, a zwłaszcza dla wychowawcy klasy –
p. Magdaleny Okońskiej

Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu i powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej, natomiast wszystkim uczniom i rodzicom spokojnych, pełnych słońca i odpoczynku a przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych Wakacji. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu