Dzień Chłopaka

Dnia 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka, który został przygotowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji dziewczęta przygotowały oraz wręczyły drobne upominki kolegom oraz mężczyznom pracującym w naszej szkole.
Dodatkowo Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na „Najsympatyczniejszego chłopaka w szkole”. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: klasy 1-3 oraz klasy 4-8. Uczniowie  oraz nauczyciele mieli możliwość oddawania głosów na swoich faworytów od 24.09.2020 r. do 29.09.2020r. Każda osoba otrzymała kartę do głosowania, na której mogła oddać jeden głos na wybranego przez siebie faworyta, biorąc pod uwagę kulturę osobistą chłopców i  to, czy są mili i sympatyczni. Opiekun Samorządu Uczniowskiego dokonał podliczenia głosów i tym sposobem wyłonieni zostali zwycięzcy. Wyniki ogłoszone zostały 30.09.2020r. na gazetce szkolnej.
A oto one:
Najsympatyczniejszy chłopak w kategorii klas 1-3: Damian Patyjewicz z klasy III.
Najsympatyczniejszy chłopak w kategorii klas 4-8: Łukasz Adam Mysyk z klasy IV oraz Wojciech Mielniczuk z klasy VIII.
Najsympatyczniejsi chłopcy otrzymali nagrody od Samorządu Uczniowskiego.
Gratulujemy!!!

Pasek narzędzi ułatwień dostępu