Święta tuż, tuż…

Małymi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Większość  z nas pochłonięta jest wirem świątecznych przygotowań: dekorowaniem domów, wypiekaniem przepysznych pierniczków (wiem od dzieci, chwaliły się w przedszkolu pieczeniem pierniczków wspólnie z rodzicami). Ozdabianie ciastek to jedna z tradycji Świąt Bożego Narodzenia, dlatego też dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy „SMERFY” dekorowały pierniczki lukrem oraz kolorową posypką. Sprawiło to dzieciom wielką frajdę a jeszcze lepszą ich degustacja, udekorowane ciasteczka szybko trafiły do brzuszków przedszkolaków. Na szczęście nie wszystkie, pozostałe pięknie zapakowane trafiły w ręce rodziców. 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.