Zabawa karnawałowa w Klasie I

 Karnawał to okres przepełniony muzyką i zabawą, dlatego by podtrzymać tą miłą tradycję w Naszej Szkole 15 lutego odbył się WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY  dla klas I – III. Pomimo złych warunków atmosferycznych wszystko było bardzo dobrze przygotowane i dopięte na ostatni guzik. W tym dniu obowiązywał w kl. I specjalny strój – ubrania w kolorze czerwonym, a salę lekcyjną udekorowano w barwach zarezerwowanych dla Dnia Zakochanych. Wychowawca klasy p. J. Słupska zadbała zarówno o wystrój sali, jak i oprawę muzyczną. Uczniom towarzyszyła cudowna atmosfera i jeszcze lepsza zabawa. Tańce w rytm muzycznych przebojów przeplatane były różnymi konkursami za które zwycięzcy otrzymywali nagrody w postaci słodyczy. Z inicjatywy opiekuna Samorządu Uczniowskiego  p. K. Marcoli zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. 

Tegoroczna zabawa była bardzo udana. Dostarczyła uczniom kl. I wiele niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu