Dzień Dziecka w naszej szkole

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

 

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w szkole, ten dzień minął w miłej atmosferze, humory dopisały wszystkim. Z tej okazji na dzieci czekało wiele zabaw i atrakcji, zarówno w klasach, jak i na świeżym powietrzu. Była loteria fantowa, karaoke, pokazy chemiczne, zajęcia ruchowe, spotkania z pedagogiem oraz psychologiem szkolnym, malowanie twarzy. Uczniowie mogli także pograć w gry planszowe. Niezwykle wyczekiwaną przez dzieci atrakcją dnia, była wata cukrowa przygotowana przez wychowawców klas. Uczniowie mogli pochwalić się, jak ładnie i cierpliwie potrafią czekać na swoją kolej do otrzymania deseru, czyli świeżo przygotowywanej waty cukrowej.

 

Życzymy wszystkim dzieciom, aby Dzień Dziecka trwał nie jeden dzień, a cały rok oraz dużo uśmiechu i radości!

 

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród na loterię fantową.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu