Dzień Dziecka w naszej szkole

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

 

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w szkole, ten dzień minął w miłej atmosferze, humory dopisały wszystkim. Z tej okazji na dzieci czekało wiele zabaw i atrakcji, zarówno w klasach, jak i na świeżym powietrzu. Była loteria fantowa, karaoke, pokazy chemiczne, zajęcia ruchowe, spotkania z pedagogiem oraz psychologiem szkolnym, malowanie twarzy. Uczniowie mogli także pograć w gry planszowe. Niezwykle wyczekiwaną przez dzieci atrakcją dnia, była wata cukrowa przygotowana przez wychowawców klas. Uczniowie mogli pochwalić się, jak ładnie i cierpliwie potrafią czekać na swoją kolej do otrzymania deseru, czyli świeżo przygotowywanej waty cukrowej.

 

Życzymy wszystkim dzieciom, aby Dzień Dziecka trwał nie jeden dzień, a cały rok oraz dużo uśmiechu i radości!

 

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród na loterię fantową.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.