Dzień Pluszowego Misia

„Pokochaj pluszowego Misia,

On przyjacielem dzieci jest…..”

 

W oddziałach przedszkolnych naszej szkoły w dniu 25 listopada obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci ubrane były na brązowo, lub miały strój z elementami futerka, na głowach zaś misiowe opaski. W ramach obchodów tego ważnego święta nasi najmłodsi uczniowie rozpoznawali misie z różnych stron świata oraz wykonywali piękne prace plastyczne.

 „Smerfy” wykonały swoje misie z rolek po papierze, natomiast „Biedronki” malowały widelcem misie na talerzykach. Zwieńczeniem dnia była dyskoteka w rytmach misiowych utworów. Za wykazanie się wiedzą i znajomością misiów, wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, oraz słodki upominek.

W tym dniu również nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Mój Miś poznaje historię Polski,  zorganizowanego przez p. Agatę Koziej a przeznaczonego dla klas I-III. Celem konkursu było przedstawienie ważnego wydarzenia historycznego lub postaci związanej z historią Polski za pomocą wybranej techniki plastycznej. Komisja Konkursu postanowiła przyznać odpowiednio:

I miejsce- Kacper Barczuk, kl. I

II miejsce- Wiktoria Borusiewicz, kl. II

III miejsce- Klaudia Filipczuk, kl. II

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez p. Dyrektora.

To święto pełne było radości i uśmiechu.  Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursach i zabawach organizowanych w naszej szkole. Ciekawe, jakie misiowe przygody czekają na nas za rok….

Opracowała: A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu