Dzień Pluszowego Misia

„Pokochaj pluszowego Misia,

On przyjacielem dzieci jest…..”

 

W oddziałach przedszkolnych naszej szkoły w dniu 25 listopada obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci ubrane były na brązowo, lub miały strój z elementami futerka, na głowach zaś misiowe opaski. W ramach obchodów tego ważnego święta nasi najmłodsi uczniowie rozpoznawali misie z różnych stron świata oraz wykonywali piękne prace plastyczne.

 „Smerfy” wykonały swoje misie z rolek po papierze, natomiast „Biedronki” malowały widelcem misie na talerzykach. Zwieńczeniem dnia była dyskoteka w rytmach misiowych utworów. Za wykazanie się wiedzą i znajomością misiów, wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, oraz słodki upominek.

W tym dniu również nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Mój Miś poznaje historię Polski,  zorganizowanego przez p. Agatę Koziej a przeznaczonego dla klas I-III. Celem konkursu było przedstawienie ważnego wydarzenia historycznego lub postaci związanej z historią Polski za pomocą wybranej techniki plastycznej. Komisja Konkursu postanowiła przyznać odpowiednio:

I miejsce- Kacper Barczuk, kl. I

II miejsce- Wiktoria Borusiewicz, kl. II

III miejsce- Klaudia Filipczuk, kl. II

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez p. Dyrektora.

To święto pełne było radości i uśmiechu.  Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursach i zabawach organizowanych w naszej szkole. Ciekawe, jakie misiowe przygody czekają na nas za rok….

Opracowała: A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.