Mikołajki

„6 Grudnia, jak dobrze wiecie Święty Mikołaj  chodzi po świecie….”

Tego dnia w naszej szkole od samego rana słychać było dźwięk dzwoneczków, a na korytarzu szkolnym zaroiło się od elfów i innych pomocników Mikołaja. Wtem, gdy rozpoczęły się lekcje zawitał do nas specjalny gość z brodą i workiem pełnym prezentów. Mikołaj, bo o nim oczywiście mowa rozdawanie podarków rozpoczął od klas I-III a potem wyruszył do oddziałów przedszkolnych. Był bardzo zadowolony, gdyż wszystkie dzieci recytowały wiersze, lub śpiewały mu piękne piosenki. Właściciel zaprzęgu reniferów zgodził się również by starsi uczniowie naszej szkoły wręczyli sobie prezenty poprzez losowanie. Natomiast specjalny gość w ramach podziękowania od dzieci otrzymał dyplom i słodki upominek, by nie zabrakło mu sił do pracy. Dzień ten pełen był uśmiechu i pozytywnych emocji.

Drogi Mikołaju, dziękujemy za wizytę. Do zobaczenia za rok…..

Opracowała: A. Koziej.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu