Góra Grosza

W naszej szkole 5 stycznia zakończyła się akcja charytatywna „Góra Grosza”, która trwała od 8 listopada. Celem było zbieranie monet na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w XXIV edycji „Góry Grosza.”

Wszystkie monety zostały zliczone i przekazane do placówki Poczty Polskiej w Hrubieszowie, a stamtąd zostaną przekazane do Towarzystwa Nasz Dom.
Wrzucając monetę na Górę Grosza przekazaliście środki niezbędne dla najbardziej potrzebujących dzieci, które dzięki zbiórce będą mogły znaleźć bezpieczne miejsce, uzyskać pomoc w codziennej nauce, pomoc rzeczową, rehabilitację, usamodzielnienie się, wsparcie psychologiczne oraz rozwijać swoje pasje i talenty. Dzięki zaangażowaniu dzieci z Oddziałów Przedszkolnych, uczniów klas 1-8, rodziców i nauczycieli nasza szkoła zebrała kwotę 459 zł 33 gr. Zebraliśmy około 40 kg monet!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane serce i wsparcie akcji.

Opracowała: K. Kasprowicz

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu