Gminny Konkurs Czytelniczy

W dniu 30 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnym Turnieju Czytelniczym w Wołajowicach „Czytelnicze potyczki”. W konkursowych zmaganiach wzięła udział trzyosobowa drużyna, w której skład wchodziły: Agnieszka Flak z kl. 6, Małgorzata Lizut z kl. 7 i Zuzanna Piszka z kl. 8. Podczas turnieju uczestnicy musieli wykazać się znajomością treści następujących utworów: „Latarnik”, „Syzyfowe prace”, „Kamienie na szaniec”.

Organizatorem konkursu były: Biblioteka Publiczna w Dziekanowie oraz Biblioteka Publiczna w Stefankowicach działające w strukturach Gminnego Ośrodka Kultury
w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.