Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

W odpowiedzi na zaproszenie Dyrekcji naszej szkoły w dniu 22. Października 2019 naszą placówkę odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. Celem wizyty było przeprowadzenie pogadanki „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” wśród podopiecznych Oddziałów Przedszkolnych i klas I-III.

Dzieci w czasie rozmowy z funkcjonariuszami Policji wykazały się znajomością zasad bezpiecznego ruchu pieszych na drodze, podstawowych znaków drogowych, oraz innych przepisów obowiązujących kierowców. W czasie spotkania najmłodsi poznali sposób zachowania się w sytuacji zagrożenia- w czasie ataku psa.  Goście ćwiczyli wraz z wychowankami pozycję „ bezpiecznego żółwia”. Policjanci uwrażliwiali także najmłodszych, by przypominali rodzicom o zasadach  bezpiecznej jazdy.

 Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, zostało zakończone wspólnym pamiątkowym zdjęciem.  

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.