Dzień Edukacji Narodowej

Dziękujemy jak każdego roku

z każdym rokiem bardziej i goręcej

bo to dzięki Wam Nauczyciele

wiemy i rozumiemy z każdą

lekcją coraz więcej.

 

Dnia 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie całej szkoły, pod kierownictwem pani O. Halyelo i pani A. Burdy, przygotowali część artystyczną bogatą w wiersze, piosenki i scenki satyryczne, poświęcone nauczycielom.

Drodzy nauczyciele, oby nie zabrakło Wam zapału do kształcenia naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywać zło i kierować się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorcei Wy jesteście takimi wzorcami.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.