Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia ŚDTM – to bezpłatna akcja edukacyjna. W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w IX już edycji akcji -ŚDTM 2019, która odbyła się 4 października.

Klasy III – VIII przystąpiły do egzaminu z tabliczki mnożenia. Wszystko odbywało się pod opieką koordynatorów akcji: p. J. Słupskiej i p. A. Rapy. Z klas wyłoniono “prawdziwych” ekspertów Tabliczki Mnożenia:

  • Klasa III: Karolina Pawluk i Karol Skowyra
  • Klasa V: Patryk Najczuk
  • Klasa VI: Julia Chmielewska.

Celem akcji jest propagowanie zabawnej formy uczenia się matematyki. Organizatorem głównym jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego ze Szczecina. Wydawnictwo promuje zabawną formę nauczania – uczenia się matematyki.

Naszym zwycięzcom zostały wręczone upominki, ufundowane przez p. dyr. K. Czupryńskiego.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu