Dzień Chłopaka

Dnia 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka, który został przygotowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Świętowanie rozpoczęło się od wręczenia drobnych upominków, które zostały przygotowane przez dziewczęta dla kolegów jak i mężczyzn pracujących w naszej szkole. Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole dnia 03.10.2019 r. odbyła się również dyskoteka. Podczas imprezy na uczniów czekał także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dyskoteka trwała od godziny 16 do 20. Zabawa była udana i wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę.

 Autor: A. Flak

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.