Manufaktura słodyczy „Tęcza”

W dniu 27.09.2019 podopieczni Oddziałów Przedszkolnych oraz klas I- IV naszej szkoły wraz z opiekunami:
p. Agatą Koziej, p. Gertrudą Kasprzak, p. Eweliną Foltyn, p. Jolantą Słupską, p. Anną Burdą pojechali na wycieczkę do Zamościa.
W programie wycieczki była min. Manufaktura Słodyczy „TĘCZA”. W czasie pobytu w tym zakładzie pracy dzieci mogły przyjrzeć się pracy cukiernika, zobaczyć proces powstawania masy cukrowej, oraz własnoręcznie wykonać lizaki i cukierki z buzią pingwinka.
Kolejnym punktem w programie wycieczki była wizyta w restauracji Verona, gdzie dzieci zjadły smaczny posiłek składający się z pysznej pizzy i soku. Po wizycie w restauracji wycieczkowicze wraz z opiekunami udali się do Kina „Stylowy” na film „Wyprawa Magellana”. Pomimo początkowo niepewnej pogody radość uśmiechy dzieci przegoniły chmury. Podopieczni naszej szkoły powrócili do szkoły w dobrych nastrojach w późnych godzinach popołudniowych

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.