Manufaktura słodyczy „Tęcza”

W dniu 27.09.2019 podopieczni Oddziałów Przedszkolnych oraz klas I- IV naszej szkoły wraz z opiekunami:
p. Agatą Koziej, p. Gertrudą Kasprzak, p. Eweliną Foltyn, p. Jolantą Słupską, p. Anną Burdą pojechali na wycieczkę do Zamościa.
W programie wycieczki była min. Manufaktura Słodyczy „TĘCZA”. W czasie pobytu w tym zakładzie pracy dzieci mogły przyjrzeć się pracy cukiernika, zobaczyć proces powstawania masy cukrowej, oraz własnoręcznie wykonać lizaki i cukierki z buzią pingwinka.
Kolejnym punktem w programie wycieczki była wizyta w restauracji Verona, gdzie dzieci zjadły smaczny posiłek składający się z pysznej pizzy i soku. Po wizycie w restauracji wycieczkowicze wraz z opiekunami udali się do Kina „Stylowy” na film „Wyprawa Magellana”. Pomimo początkowo niepewnej pogody radość uśmiechy dzieci przegoniły chmury. Podopieczni naszej szkoły powrócili do szkoły w dobrych nastrojach w późnych godzinach popołudniowych

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu