Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzimy wiele różnych świąt. Są święta wesołe, skłaniające  do zadumy, uroczystości dla nauczycieli, rodziców, uczniów, a także dla naszych seniorów. Nie zapominamy jednak też o naszych najmłodszych podopiecznych- wychowankach Oddziałów Przedszkolnych. 

W   dniu 25 Listopada obchodzi się Światowy Dzień Pluszowego Misia.  U nas święto pluszaka obchodzone było 26 Listopada. W tym dniu nasi najmłodsi podopieczni mieli wiele atrakcji. Dzień rozpoczął się od pasowania na Misia- przez założenie na głowy” Misiowych opasek”. Dzieci w tym dniu ubrane były w pluszowe bądź brązowe ubranka, mogły też przynieść z domu swojego misia. Wykonywały “Misiowy Taniec”, rozwiązywały zagadki i różne zadania zadania , opowiadały historyjkę obrazkową. Miś przygotował dla dzieci piękną “Misiową fotobudkę”- gdzie wykonały sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Dla uczniów klas I-III przygotowano konkurs plastyczny: Talent mojego Misia”. Oto laureaci: 

  • I miejsce- Klaudia Tyburek, kl. II 
  • II miejsce- Lena Hraciuk, kl. II 
  • III miejsce- Anna Malczewska, kl. II,  

                              – Maja Wilczek, kl. III 

  • Wyróżnienie- Gabriela Wojtiuk, kl. III. 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym. 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu