Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzimy wiele różnych świąt. Są święta wesołe, skłaniające  do zadumy, uroczystości dla nauczycieli, rodziców, uczniów, a także dla naszych seniorów. Nie zapominamy jednak też o naszych najmłodszych podopiecznych- wychowankach Oddziałów Przedszkolnych. 

W   dniu 25 Listopada obchodzi się Światowy Dzień Pluszowego Misia.  U nas święto pluszaka obchodzone było 26 Listopada. W tym dniu nasi najmłodsi podopieczni mieli wiele atrakcji. Dzień rozpoczął się od pasowania na Misia- przez założenie na głowy” Misiowych opasek”. Dzieci w tym dniu ubrane były w pluszowe bądź brązowe ubranka, mogły też przynieść z domu swojego misia. Wykonywały “Misiowy Taniec”, rozwiązywały zagadki i różne zadania zadania , opowiadały historyjkę obrazkową. Miś przygotował dla dzieci piękną “Misiową fotobudkę”- gdzie wykonały sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Dla uczniów klas I-III przygotowano konkurs plastyczny: Talent mojego Misia”. Oto laureaci: 

  • I miejsce- Klaudia Tyburek, kl. II 
  • II miejsce- Lena Hraciuk, kl. II 
  • III miejsce- Anna Malczewska, kl. II,  

                              – Maja Wilczek, kl. III 

  • Wyróżnienie- Gabriela Wojtiuk, kl. III. 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym. 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.