Bezpieczne ferie

Powoli kończy się I półrocze roku szkolnego, coraz częściej myślimy o feryjnym wypoczynku– plany, wyjazdy spotkania z przyjaciółmi….Dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Jednak warto także pamiętać o bezpieczeństwie w czasie pobytu w domu lub wyczekanego wyjazdu. Właśnie dlatego w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie oraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie w dniu 07.01.2020 odwiedzili naszą placówkę funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej. Celem spotkania z dziećmi i młodzieżą było przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw w czasie zimowego wypoczynku.  

I tak goście w trakcie swobodnych rozmów z uczniami przypomnieli zasady bezpiecznego korzystania z lodowiska, wspomnieli także, by nie wchodzić na zamarznięte rzeki lub jeziora, w dalszym ciągu zwracać uwagę na bezpieczeństwo w trakcie przechodzenia przez ulicę. Uczniowie wykazali się także wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. 

Spotkania przebiegły w miłej atmosferze i zostały zakończone wspólnymi zdjęciami 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.