Bezpieczne ferie

Powoli kończy się I półrocze roku szkolnego, coraz częściej myślimy o feryjnym wypoczynku– plany, wyjazdy spotkania z przyjaciółmi….Dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Jednak warto także pamiętać o bezpieczeństwie w czasie pobytu w domu lub wyczekanego wyjazdu. Właśnie dlatego w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie oraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie w dniu 07.01.2020 odwiedzili naszą placówkę funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej. Celem spotkania z dziećmi i młodzieżą było przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw w czasie zimowego wypoczynku.  

I tak goście w trakcie swobodnych rozmów z uczniami przypomnieli zasady bezpiecznego korzystania z lodowiska, wspomnieli także, by nie wchodzić na zamarznięte rzeki lub jeziora, w dalszym ciągu zwracać uwagę na bezpieczeństwo w trakcie przechodzenia przez ulicę. Uczniowie wykazali się także wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. 

Spotkania przebiegły w miłej atmosferze i zostały zakończone wspólnymi zdjęciami 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu