Mistrz Pięknego Czytania wybrany!

W dniu 31 stycznia 2020 roku odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania – ,,Mistrz  Czytania 2020” zorganizowany przez nauczyciela

bibliotekarza – p. J. Słupską.

Główny cel konkursu to promocja biblioteki w środowisku szkolnym oraz budzenie zainteresowań wartościową literaturą dziecięcą.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas: II – III. Uczestnicy prezentowali dwuminutowy fragment wybranej przez siebie książki.

• Występy oceniała komisja w składzie: wicedyrektor – p. Ż. Szymańska – Grochowiecka, nauczyciel j. polskiego – p. M. Okońska i nauczyciel matematyki –   A. Rapa.
  • Ocenie podlegała m in. płynność i bezbłędność czytania, wyrazistość i dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu.

Tytuł ,, Mistrz Czytania 2020” otrzymał –  Karol Skowyra (kl. III).

Tytuł ,,Wicemistrz Czytania 2020” otrzymał – Krzysztof Szulżuk (kl. III)

Wyróżnienie otrzymała – Gabriela Wojtiuk (kl. III)

Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.