Bal karnawałowy “Choinka”

Karnawał jest czasem zabawy i tańca, zatem jak co roku  w naszej szkole odbyła się „Choinka”.
W Sobotę poprzedzającą ferie, 11.01.2020 uczniowie naszej szkoły mieli możliwość potańczyć i spędzić wspólnie czas. Wydarzenie zostało uświetnione przez krótką prezentację przebrań uczestników zabawy, którzy otrzymali słodki upominek. Dyskoteka trwała do wczesnych godzin wieczornych i była doskonałym wstępem do rozpoczynającego się zimowego wypoczynku.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.