Dzień Babci i Dziadka

Nasza szkoła jest miejscem zdobywania wiedzy przez jej uczniów, jest także miejscem spotkań. W dniu 12.02 mieliśmy okazję gościć Babcie i Dziadków naszych uczniów. Spotkanie pełne było wzruszeń i pozytywnych emocji. Nasi goście mogli obejrzeć odcinek specjalny popularnego teleturnieju „Familiada”, w trakcie trwania części artystycznej zostali przeniesieni do Krainy Lodu i Literkowa. Oprócz wrażeń artystycznych zebrani goście mieli okazję spróbować pysznego tortu- prezentu od Rady Rodziców. Po życzeniach i wspólnym zaśpiewaniu „Sto lat” wszystkie wnuki wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.