Mali konstruktorzy

Podczas zajęć w dniu 13.02.2020r. przedszkolaki z grupy 3-4 latków „SMERFY”, poznawały brzmienie instrumentów perkusyjnych na zajęciach tworzyły instrumenty z pudełek po chusteczkach higienicznych i rolkach z ręcznika papierowego. Tak powstały wspaniałe gitary, przedszkolaki ozdabiały  instrumenty według własnych pomysłów, po zakończonej pracy wspólnie grały na gitarach co sprawiło im wiele frajdy.

Efekt pracy można podziwiać na fotorelacji.

Wychowawca grupy Angelika Dąbrowska

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.