„ DZIEŃ LOGOPEDY 2020”

W tym roku po raz kolejny w Oddziałach Przedszkolnych naszej szkoły obchodziliśmy Dzień Logopedy. W ramach tego święta pani Ewa Wasiak przeprowadziła wśród naszych najmłodszych uczniów blok gier i zabaw tematycznych.  „Biedronki” i „Smerfy” utrwalały dzielenie słów na sylaby, w trakcie zabaw ruchowych dobierały w pary wyrazy rymujące się, różnicowały dźwięki wydawane przez dzwonki,  gwizdki i inne przedmioty. W czasie zajęć odbył się także pojedynek pomiędzy Zimą i Wiosną- chłopcy dmuchali płatki kosmetyczne, dziewczynki natomiast wiosenne kwiatki, wydłużając tym samym fazę wydechu strumienia powietrza. W pojedynku tym zwyciężyli przedstawiciele Zimy.

Spotkanie pełne było aktywnego udziału dzieci, radości i uśmiechów. W ramach preorientacji zawodowej dzieci mogły także poznać, czym zajmuje się logopeda.  Spotkanie zakończyło się wspólnym, grupowym zdjęciem.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.