„Dzień Kobiet”

Za nami kolejna uroczystość obchodzona w naszej szkole. 08  marca jak wszyscy wiecie, jest obchodzone święto wszystkich pań na świecie. Dzień ten w tym roku przypadał w Niedzielę, wiec w naszej placówce obchodziliśmy go nieco wcześniej- w Piątek 06.03.2020r. W ramach obchodów tego święta członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowali upominki dla wszystkich dziewczynek i kobiet w szkole. Od Rady Rodziców wszystkie Panie otrzymały piękne, wiosenne tulipany.

Drogie Panie dziękujemy, że jesteście !!!!

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.