Pierwsze spotkanie z Biblioteką

W dniu 09.03.2020 uczniów Oddziału Przedszkolnego „B” odwiedziła pani Jolanta Słupska. Rozmawiała z dziećmi o książkach i skarbach w nich ukrytych- bajkach, baśniach i bajeczkach, encyklopediach i innych pozycjach książkowych. Pani Bibliotekarka omówiła z dziećmi także zasady dbania o książeczki, dzieci odpowiadały na zadawane przez gościa pytania, dotyczące budowy książki. „Biedronki” z zaciekawieniem obejrzały pozycje literatury dziecięcej przygotowane dla nich. W trakcie spotkania p. Jolanta przeczytała dzieciom utwór Jana Brzechwy „Kulturalna kwoka”, oraz zaprosiła dzieci do udziału w przygotowanym dla nich konkursie recytatorskim „Czy znasz wiersze Jana Brzechwy?”. Kolejnym elementem spotkania była wizyta w bibliotece szkolnej i wypożyczenie przez dzieci wybranych pozycji książkowych. „Biedronki” wraz z wychowawczynią bardzo serdecznie dziękują za odwiedziny i wdrażanie do czytania pozycji literatur dziecięcej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.