Mini Playback Show z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet, dnia 11.03.2020 r. w naszej szkole po raz trzeci zorganizowany został Mini Playback Show.

Uczestnicy mogli się wykazać talentem, wyczuciem rytmu i na chwilę przemienić się w wymarzoną postać ze świata muzyki. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie.

Uczniowie prezentowali się w dwóch kategoriach:

• Soliści
  • Zespoły.

W III edycji do konkursu przystąpili również rodzice naszych uczniów. Natomiast głos decydujący o zwycięstwie miała widownia.

Jury, w składzie: p. Jolanta Słupska, p. Klaudia Marcola, p. Jerzy Pyc zebrało karty i podliczyło punkty, wyłaniając zwycięzców.

W kategorii Soliści:

I miejsce zajęła- Lena Hraciuk z kl. II

II miejsce zajęła- Martyna Zając z kl. I

III miejsce zajęła- Emilia Prokop z kl. II

Wyróżnienie otrzymały: Klaudia Kasprzak z kl. VII i Małgorzata Lizut z kl. VII

W kategorii Zespoły:

I miejsce zajął zespół w składzie: Lena Hraciuk, Kamila Kasprzak, Emilia Prokop, Gabriela Wojtiuk

II miejsce zajął zespół w składzie: Kamila Kasprzak, Klaudia Kasprzak

III miejsce zajął zespół w składzie: Karol Mróz, Zuzanna Piszka, Julia Wojtiuk, Agnieszka Flak, Tadeusz Skowyra, Julia Chmielewska

Wyróżnienie otrzymał zespół w składzie: p. Agnieszka Pawluk, Patrycja Pawluk, Karolina Pawluk.

Gościem specjalnym była pani Paulina Banaszek– wokalistka zespołu Energy Girls, która trzymała kciuki za naszych małych artystów. Po występach rozdała autografy naszym uczniom. Wszyscy uczestnicy Mini Playback Show dostali od naszej lokalnej artystki płyty wraz z autografami.