UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE !!!

W nawiązaniu do  decyzji Ministra Edukacji Narodowej w okresie od 12 do 25 marca 2020 r.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach będzie zamknięta w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 .

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły powinna zostać wykorzystania do powtórzenia i utrwalenia wiadomości przez uczniów, dlatego Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach podjęła kroki w tym celu poprzez nauczanie na odległość, z wykorzystaniem dostępnych nam narzędzi – Microsoft Office 365w naszym serwisie internetowym: www.szkolaszpikolosy.pl

Proszę o monitorowanie swoich szkolnych kont pocztowych, na które nauczyciele będą udostępniać opracowania i materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu.

Jednocześnie zachęcam do śledzenia bieżących informacji na stronie internetowej szkoły.

Życząc zdrowia, liczę na Państwa zrozumienie.

Łączę wyrazy szacunku

Krzysztof Czupryński

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach.

Kontakt: kom.: 665 567 665, e-mail: sekretariat@szkolaszpikolosy.pl