SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE PRZYPOMINAMY

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach prowadzi zdalne nauczanie, z wykorzystaniem Microsoft Office 365 – w naszym serwisie internetowym: www.szkolaszpikolosy.pl. Nauczyciele codziennie wspierają naszych uczniów w nauce, poprzez opracowywanie i udostępnianie materiałów dydaktycznych w celu powtórzenia i utrwalenia przez nich wiadomości.

Apelujemy, aby nie traktować czasu zawieszenia zajęć jako dodatkowych dni wolnych. Wykorzystajcie ten czas na naukę.

Zachęcamy również do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w Internecie materiałów i narzędzi edukacyjnych, do których linki znajdziecie w zakładce:

Zdalne nauczanie, gdzie na bieżąco będziemy uzupełniać bazę adresów stron i portali internetowych.

Prosimy o stałe monitorowanie swoich szkolnych kont pocztowych oraz strony internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach