Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku ze względu na obostrzenia spowodowane epidemią uroczystość była skromna. W kameralnej atmosferze, uczniowie klasy siódmej i ósmej zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny. Następnie Pan Dyrektor Krzysztof Czupryński podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za ich trud pracy, zaangażowanie, energię i otwartą na potrzeby uczniów postawę oraz stworzenie sprzyjającej nauce i wychowaniu miłej atmosfery. Zwieńczeniem słów Dyrektora było wręczenie nauczycielom pamiątkowych dyplomów oraz nagród za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Tym miłym akcentem, z ukrytym pod maseczkami uśmiechem na ustach zakończyliśmy skromną uroczystość.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za całoroczny trud i życzymy zdrowia, cierpliwości, satysfakcji oraz pracy w murach szkoły.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.