„Niepodległa, do hymnu….”

11 Listopada 1918 r to ważna data dla każdego Polaka. Pomimo nieobecności uczniów szkoły dzień ten został uczony w naszej placówce. ramach obchodów kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i kształtowania postawy patriotycznej,  uczniowie Oddziałów Przedszkolnych  wykonali  prace plastyczne – symbole narodowe- flagi i godła Polski i obejrzeli krótki film edukacyjny  „Polak mały”. Natomiast  w dniu 10 listopada dzieci uroczyście i bezbłędnie odśpiewały „Mazurek Dąbrowskiego”. Brawo mali Polacy !!!

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.