„Kubusiowi Przyjaciele Natury”

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli oraz szkół podstawowych, który poświęcony jest tematyce ekologicznej. Program ten organizowany jest przez markę Kubuś.  Oddziały przedszkolne grupa 3-4 latków oraz 5-6 latków dołączyły do XIII edycji programu, którego celem jest proekologiczna edukacja dzieci oraz zachęcanie do aktywności fizycznej. Realizacja programu odbywać się będzie poprzez zajęcia tematyczne, podczas których Nasi najmłodsi uczniowie nauczą się troszczyć o środowisko naturalne, poznają podstawowe zasady ekologii. Dowiedzą się jakie korzyści płyną z ruchu oraz jaki wpływ ma zdrowe dożywianie się na organizm człowieka.