“KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY”

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli oraz szkół podstawowych, który poświęcony jest tematyce ekologicznej. Oddziały przedszkolne dołączyły do XIII edycji programu, którego celem jest proekologiczna edukacja dzieci oraz zachęcanie do aktywności fizycznej.

W ramach pierwszego działania projektu przedszkolaki z grupy „Smerfy” oglądały film edukacyjny „Dbaj o rośliny i zwierzęta”, jak również wykonywały zadania związane
z tematyką dbania o otaczający nas świat.  Uczniowie wzbogacili wiedzę na temat pielęgnacji oraz rozwoju roślin doniczkowych. Przedszkolaki zamienili się w małych ogrodników i samodzielnie posadziły kwiatki. Już nie mogą doczekać się kiedy z małych sadzonek urosną piękne kwiaty.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.