Ach cóż to był za bal! Bal Karnawałowy u przedszkolaków

Przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych zamieniły się w księżniczki, policjantów, kowbojów oraz inne postacie z bajek, sale zostały pięknie udekorowane a wszystkiemu towarzyszyła wesoła muzyka. Panie prowadzące grupy również w tym dniu wyglądały inaczej Pani Angelika Dąbrowska zamieniła się w pandę, Pani Agata Koziej w księżniczkę co bardzo spodobało się dzieciom. Grupa dzieci starszych w wieku 5-6 lat wykonały przepiękne czapki czarodziejów i wróżek, ponieważ pojawili się oni w ich sali podczas balu. Grupa dzieci młodszych 3-4 latki bawiła się wraz ze swoimi paniami w zabawy taneczne.

Tak właśnie wyglądał bal karnawałowy, który odbył się 11.02.2021r. Przebierańcy świetnie się bawili podczas tańców, w salach robiło się kolorowo a uśmiechy nie znikały z twarzy naszych przedszkolaków.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej, przyjaznej atmosferze. 

Szkoda, że następny bal dopiero za rok!

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.