Ach cóż to był za bal! Bal Karnawałowy u przedszkolaków

Przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych zamieniły się w księżniczki, policjantów, kowbojów oraz inne postacie z bajek, sale zostały pięknie udekorowane a wszystkiemu towarzyszyła wesoła muzyka. Panie prowadzące grupy również w tym dniu wyglądały inaczej Pani Angelika Dąbrowska zamieniła się w pandę, Pani Agata Koziej w księżniczkę co bardzo spodobało się dzieciom. Grupa dzieci starszych w wieku 5-6 lat wykonały przepiękne czapki czarodziejów i wróżek, ponieważ pojawili się oni w ich sali podczas balu. Grupa dzieci młodszych 3-4 latki bawiła się wraz ze swoimi paniami w zabawy taneczne.

Tak właśnie wyglądał bal karnawałowy, który odbył się 11.02.2021r. Przebierańcy świetnie się bawili podczas tańców, w salach robiło się kolorowo a uśmiechy nie znikały z twarzy naszych przedszkolaków.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej, przyjaznej atmosferze. 

Szkoda, że następny bal dopiero za rok!

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu